Доповніть словосполучення ОДНОРІДНИМИ означеннями Цікавий фільм,яскравий смайлик,важкий сон,тепла осінь,викупана в сонці левада.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
цікавий,новий,багатосерійний,чудовий,жахливий фільм яскравий,кумедний,веселий,маленький смайлик важкий, міцний, довгий сон тепла,холодна,хмарна,сонячна осінь викупана,випестувана,зрощена у сонці левада