Дорога,двір,пісня,річка,вітер.Придумати до кожного іменника по кілька прикметників.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорога - довга, терниста, широка, складна, зелена. Двір - красивий, рідний, батьківський, прекрасний. Пісня - українська, материнська, дзвінка, мелодійна, дзвінкоголоса. Річка - блакитна, бездонна, зачарована, глибока. Вітер - сильний, рішучий, нестримний.