ДороможітьРечення,у якому стилістично забарвлена лексика,що надає відтінок ласкавості1.Всім серцем любіть Україну свою- і вічні ми будемо з нею!2.Аж потіють та товпляться,щоб то ближще стати коло самих:може вдарять або дулю дат...

Дороможіть Речення,у якому стилістично забарвлена лексика,що надає відтінок ласкавості 1.Всім серцем любіть Україну свою- і вічні ми будемо з нею! 2.Аж потіють та товпляться,щоб то ближще стати коло самих:може вдарять або дулю дати благоволять 3Позирав щораз в віконце,чи не трапиться вона,його щастя,його сонце,його зіронька ясна 4.Прилетіла весна на рябому коні,снігу сорок сорок лопат привезла для годиться
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
це речення 3 (бо є слова віконце, зіронька - вони і є стилістично забарвлені)