Доведи що повітря містить водяну пару дослід на (украинском)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Обладнання: порожня неушкоджена консервна банка. Реактиви: шматочок льоду. Порядок виконання роботи: 1. У консервну банку (суху) покласти шматочок льоду. 2. Поставити банку з льодом на сухий стіл і залишити на деякий час. Спостереження: Через деякий час після того як залишили неушкоджену суху банку з льодом на сухому столі, бачимо, що під банкою стіл змокрів, тобто з’явилася вода. Висновок: У складі повітря є водяна пара. Під дією льоду консервна банка охолоджується і охолоджує повітря навколо себе. Водяна пара у складі повітря під дією охолодження перетворюється із газоподібного агрегатного стану у рідкий агрегатний стан (рідину). Тому банка вкривається краплями води.