«…дружина» - це краще, як «жінка» або «супруга», бо «жінка» означає «рождающая», «супруга» ж по-вкраїнському –«пара волів», а «дружина»…Ось послухай: рекомендую – моя дружина, або: моя ти дружинонько». У наведеному уривку п*єси...

«…дружина» - це краще, як «жінка» або «супруга», бо «жінка» означає «рождающая», «супруга» ж по-вкраїнському –«пара волів», а «дружина»…Ось послухай: рекомендую – моя дружина, або: моя ти дружинонько». У наведеному уривку п*єси «Мина Мазайло» М. Куліш для досягнення ідейного задуму застосовує а) порівняння б) антитезу в) алегорію г) метафору д) анафору
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь: а) порівняння