Дуже терміново!!!! В українську мову це слово потрапило як запозичення з тюркської; первісно це перське слово що озванає ,, Товариш" на Запорізький Січі так називалимолодих хлопців, учнів, зброєносуів у козацької старшини А) пл...

Дуже терміново!!!! В українську мову це слово потрапило як запозичення з тюркської; первісно це перське слово що озванає ,, Товариш" на Запорізький Січі так називалимолодих хлопців, учнів, зброєносуів у козацької старшини А) пластуни Б) челядь В) джури Г) аргати Д) молодики
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я считаю что это Б Возможно я не права,но на всех сайтах именно этот ответ