Два автомобілі їхали з однаковою швидкістю.Перший був у дорозі 8 годин а другий 3 години.ПЕрший проїхав на 320 км більш ніж другий.Скільки км проїхав кожний автомобіль?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 320:8=40(40 км/ч) - швидкість автомобіля 2) 40*3=120(км) - проїхав 2 автомобіль А скільки км проїхав 1 автомобіль нам відомо. ох, как сложно писать на украинском, когда русский..