Визначте відмінкову форму займенників. 1. Там,де Лючка круто в'ється, Де хати в садах, Де мене носила мати в поле на руках, Там я знаю кожну стежку,Кожен камінець,Там узяв я пісню в серце Із людських сердець. 2. Яке то щастя — ...

Визначте відмінкову форму займенників. 1. Там,де Лючка круто в'ється, Де хати в садах, Де мене носила мати в поле на руках, Там я знаю кожну стежку,Кожен камінець,Там узяв я пісню в серце Із людських сердець. 2. Яке то щастя — свій народ У світлі бачити! Мені оце найбільша з нагород За всі страждання і пісні, За все, чим жив я, що творив, За кожен біль мій і порив! 3. В морі я хотів печаль свою втопить — Я до моря вийшов рано — море спить . І мені його будити стало жаль—Залишилася мені моя печаль . 4. Ще не стемнів портрет Жуковського — Брюллов Творив його й носив на грища й лотереї, Щоб вибавить життя Тарасове з оков, Щоб розкувати дух землі своєї (3тв.Д.Павличка).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мене - Знахідний відмінок. Я - Називний. Кожну - Знахідний. Кожен - Знахідний. я - Називний. Яке - Називний. То - Називний. Свій - Називний. Мені - Родовий. Оце - Називний. Всі - називний. Все - знахідний. Я - Називний. Що - Називний. Кожен - Знахідний. Мій - Називний. Я - Називний. Свою - Знахідний. Мені -Давальний. Його - Родовий. Мені - Давальний. Моя - Називний. Його - Родовий. Своєї - Родовий.