Два бігуни тренуються на круговій ділянці 720 метрів. Вони біжать в протилежних напрямках, кожен із сталою швидкістю. Перший бігун долає круг за 4 хвилини, другий за 5. Скільки метрів пробігає другий між двома послідовними зуст...

Два бігуни тренуються на круговій ділянці 720 метрів. Вони біжать в протилежних напрямках, кожен із сталою швидкістю. Перший бігун долає круг за 4 хвилини, другий за 5. Скільки метрів пробігає другий між двома послідовними зустрічами з першим?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1/(1/4+1/5)=20/9 время между встречами 720/5=144 м/мин скорость второго 20/9*144=320 метров Ответ:320 метров