Два одинаковых величиною і знаком точкові заряди розміщені на відстані 3 м один від одного у вакуумі відштовхуються з силою 0,4 Н. визначити кожний заряд

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]F=k \frac{ q^{2} }{ r^{2} } [/latex] [latex]q= \sqrt{ \frac{F* r^{2} }{k} } = \sqrt{ \frac{0.4* 3^{2} }{9* 10^{9} } }=2* 10^{-5} [/latex] Кл