ДВА ТЕСТИ 1 Укажіть ознаку, що характеризує біологічні особливості лишайників. A  утворюють вегетативні органи B  слань утворена тільки гіфами гриба C  слань утворена гіфами гриба і водорістю D  усі види лишайників є кормом для...

ДВА ТЕСТИ 1 Укажіть ознаку, що характеризує біологічні особливості лишайників. A  утворюють вегетативні органи B  слань утворена тільки гіфами гриба C  слань утворена гіфами гриба і водорістю D  усі види лишайників є кормом для тварин 2 Укажіть сенсорну систему, рецептори якої мають форму паличок і колбочок. A  зорова B  смакова C  нюхова D  слухова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. C  слань утворена гіфами гриба і водорістю 2. A  зорова