Два велосипедисти виїхали одночасно назустрич один одному з дох мист видстань миж якими 120 км.Велосипедисти зустрилися через 5 годин.Знайди швидкисть другого велосипедиста якщо швидкисть першого доривнює 11км\годину, Памагите ...

Два велосипедисти виїхали одночасно назустрич один одному з дох мист видстань миж якими 120 км.Велосипедисти зустрилися через 5 годин.Знайди швидкисть другого велосипедиста якщо швидкисть першого доривнює 11км\годину, Памагите пожалуста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ты вообще русский? Я не знаю твоего языка.