Два юних хіміка добували водень. Один із них розчиняв у хлоридній кислоті алюміній, інший -залізо. Обидва отримали однакові об*єми газу. Який з хіміків витратив більшу наважку металу (Г) для добування алюмінію і в скільки разів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оскільки в реакцію вступали рівні кількості металів, то більшу наважку використав юний хімік, що розчиняв залізо, оскільки його молярна маса більша за мольну масу алюмінію,