Двоє робітників заробили 14400 гр.Перший працював 5 тижнів,другий-3 тижні.Скільки грошей заробив кожний,якщо щотижнева оплата праці була однаковою? Подану задачу перетвори на задачу на знаходження четвертого пропорційного.Як ця...

Двоє робітників заробили 14400 гр.Перший працював 5 тижнів,другий-3 тижні.Скільки грошей заробив кожний,якщо щотижнева оплата праці була однаковою? Подану задачу перетвори на задачу на знаходження четвертого пропорційного.Як ця зміна вплине на розв*язання отриманної задачі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прости можно не по украиски а по русски писать