Є шість ялинок, на яких сидять шість пташок, на кожній ялинці – по одній. Ялинки ростуть в рядок з інтервалом в 10 метрів. Якщо якась пташка перелетить з однієї ялинки на іншу, то якась інша пташка обов’язково перелітає на стіл...

Є шість ялинок, на яких сидять шість пташок, на кожній ялинці – по одній. Ялинки ростуть в рядок з інтервалом в 10 метрів. Якщо якась пташка перелетить з однієї ялинки на іншу, то якась інша пташка обов’язково перелітає на стільки ж метрів в зворотньому напрямку. Чи можуть усі птахи зібратися на одній ялинці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нет. Даже если в какой-то момент одна птица будет сидеть на одной елке, а другие - на соседней, то при перелете они просто поменяются местами, но не будут вместе