Єфанів В. ТЕМУ И ИДЕЮ ПОЖАЙЛУСТА, Срочно помогите( Донбас Стрімкі терикони І вулиці селищ, Що вибігли в степ горбкуватий, Здається, Так просто Донбас описати. Але, коли Вглиб Починаєш його пізнавати. Так враз виявляєш, Що навіт...

Єфанів В. ТЕМУ И ИДЕЮ ПОЖАЙЛУСТА, Срочно помогите( Донбас Стрімкі терикони І вулиці селищ, Що вибігли в степ горбкуватий, Здається, Так просто Донбас описати. Але, коли Вглиб Починаєш його пізнавати. Так враз виявляєш, Що навіть у Даля Словник малуватий Для того, щоб Про людей, Про великі діла Мого славного краю сказати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тема: показ славного донбасівського краю. ідея; утвердження славетності Донбасу, його історії, людей......