Энн часто помогает своей сестре делать уроки но сегодня она занята но не можете ли вы помочь девочке сделать задание{{{{помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ann often help her sister does her homework,but today she she very busy and can you help Ann sister's dies her homework
Гость
Ann often helps her sister to do her homework but she is busy today. Can you help this girl to do the exercises?