Физика 8 класс Знайдіть інформацію: 1) яка найменша сила струму небезпечна для людини? 2) струм якої сили протікає через ваш мобільний телефон при підзарядці? Для цих двох значень сил струму обчисліть заряд, який проходить чер...

Физика 8 класс Знайдіть інформацію: 1) яка найменша сила струму небезпечна для людини? 2) струм якої сили протікає через ваш мобільний телефон при підзарядці? Для цих двох значень сил струму обчисліть заряд, який проходить через тіло людини/телефон за 5 секунд. дано I=5mA I=1A t=5c найти q-?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Величина тока, опасного для человека – 50 мА и более.Величина тока, смертельного для человека – 0,1 А. 2)стандартная сила тока для телефонов = 1А