Фразеологізми стрімголов, з усіх ніг , тільки п'яти заблищали. На якому із поданих ?

Фразеологізми стрімголов, з усіх ніг , тільки п'яти заблищали. На якому із поданих ??ижче малюнків зображено фразеологізм із таким самим значенням
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стрімголов - бігти опустивши голову. Дуже швидко, вірячи в себе і не помічаючи перешкод. З усіх ніг - дуже квапливо, поспішно. Тільки п'яти заблищали - мчати на всіх вітрилах.