Гігантська тінь таємничо затиснулась в ущелині . над водою засріблився туман . Палахкотіло вогнище .     потрібно підкреслить дієслова-присудки і визначити рід у дієслів-присудків. прошу как можно скорее

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
   Гігантська тінь таємничо затиснулась (жіночий рід) в ущелині. Над водою засріблився ( чилоічий рід )туман. Палахкотіло (середній рід) вогнище .
Гость
дієслово присудок - затиснулась(жіночий рід)                                   - засріблився(чоловічий рід)                                   - палахкотіло(середній рід)