Гумористичне оповідання про прибирання класу під час чергування

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Двері в клас відкривається, заходить вчитель:-Доброго Дня, діти. Сьогоді ми будемо прибирати в класі! Зараз, я кожному дам доручення, - Учитель перерахував всіх дітей, розділивши їх по групах, кожній дали свою задачу.Мені разом з друзями треба протерти все парти.Обоговорівши все, ми приступили до роботи.Я намочив жовтеньку тканінку, яку мені дав вчитель. Протіравши парти, я дивився на друзів, всі були зайняті своєю справою, хтось протирав і поливав квіти, деякі витирали дошку, мили підлогу, вікна і багато іншого. Через півгодини ми закінчили і розійшлися додому, мені дуже сподобався цей день!