I. До запозичених слив доберить из довидки власне украйинськи синоними и запишить; поривняйте их вимову й написання; пояснить виделини орфограми. Користуйтесь словниками синонимив та иншомовних слив. Пилот, илюстрация, дефицит,...

I. До запозичених слив доберить из довидки власне украйинськи синоними и запишить; поривняйте их вимову й написання; пояснить виделини орфограми. Користуйтесь словниками синонимив та иншомовних слив. Пилот, илюстрация, дефицит, пари, гигант,триумф, ириси,билет,ревизия, визит,дисциплина,финал Довидка: квиток, кинець,нестача,перемога,видвидини,льотчик,велетень,порядок,малюнок,пивники,спир,перевирка. II. До останнього запозиченого слова доберить иншомовний антоним; запишить антоними;складить из ними поширени речення(письмово) *Помогите пожалуйста дам 25 баллов!*
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пілот - льотчик, ілюстрація - малюнок, дефіцит - нестача, парі - спір, гігант - велетень, тріумф - перемога, іриси - півники, білет - квиток, ревізія - перевірка, візит - відвідини, дисципліна - порядок, фінал - кінець.