І. Спишіть фразеологізми, на місці крапок уписуючи дібрані з довідки дієслова в неозначеній формі. Позначте суфікси дієслів. Глека ..., раки ..., п’ятами ..., у рот води ..., ніде голці ..., мало каші ..., як у воду ... ДОВІДКА...

І. Спишіть фразеологізми, на місці крапок уписуючи дібрані з довідки дієслова в неозначеній формі. Позначте суфікси дієслів. Глека ..., раки ..., п’ятами ..., у рот води ..., ніде голці ..., мало каші ..., як у воду ... ДОВІДКА. Пекти, впасти, накивати, побити, набрати, дивитися, з’їсти. II. Розкрийте значення кожного фразеологізму. Замініть фразеологізми (де можливо) дієсловом-синонімом у неозначеній формі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пекти раки , накивати п'ятам