І стоїть на порозі (усміхнений) мати (М. Луків). 2. І доброта, і теплота (поєднаний) у серці тому (О. Ющенко). 3. Руки у вас, мамо, схожі на книгу (розкритий)! (Б. Демків). 4. За столом я знову бачу (схилений) обличчя мами (М. ...

І стоїть на порозі (усміхнений) мати (М. Луків). 2. І доброта, і теплота (поєднаний) у серці тому (О. Ющенко). 3. Руки у вас, мамо, схожі на книгу (розкритий)! (Б. Демків). 4. За столом я знову бачу (схилений) обличчя мами (М. Стельмах). 5. Зображення Берегині (вирізьблений) на віконницях і дверях, (вишитий) й (витканий) на рушниках (За В. Войтовичем).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Усмiхнена 2.поэдненi 3.розкриту 4.схилене 5.вирiзьблена, вишита, виткана