I want to put it near the window. My desk is old.I want to boy a brown desk because I like brown colour.My father buys it for me.There is a shop near
I want to put it near the window. My desk is old.I want to boy a brown desk because I like brown colour.My father buys it for me.There is a shop nearour house .There are desks in the shop .They are not expensive.They ard cheap. I can buy one there.
переведите пожалуйста
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я хочу, чтобы положить его возле окна. Мой стол .Яхочу коричневый стол, потому что мне нравится коричневый цвет.Мой отец покупает его для меня.есть магазин возле нашего дома .там находятся столы в магазине .Они. очень дешево. Я могу купить один там.