Як записати рішення задачі "У книжковій шафі 8 полиць. Тетяна поклала книгу на четв

Як записати рішення задачі "У книжковій шафі 8 полиць. Тетяна поклала книгу на четверту полицю знизу, а Микола - на четверту полицю зверху. Чи на одній полці лежать книги?" Понятно, что книги лежат на разных полках, но как записать само решение?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8/2=4 вісім поділимо на 2 шкаф поділився на дві частини по 4 полки в кожній в одну шафу таня поклала книжку знизу а в другу Микола зверху виходить книги поклали на різні полки .Треба просто розписати поясненням.