Якби я була чарівником то... Використовувати збірні та дробові числівники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якби я був чарівником моє б життя було б дуже цікаве та різноманітне.Адже чарівник це щось казкове та не звичайне.Напевно кожен в такому віці мріє стати чарівником, мати чарівну палочку,яка виконує всі наші бажання. Кожна дитина має свою мрію , і напевно не тільки дитина а й доросла людина. Всі хочуть ,щоб ці мрії здійснилися, тому ми вигадуємо чарівників, чарівні палички,різні казкові речі,  і віримо ,що наші бажання і мрії всетаки здійсняться.