Які історичні події другої половини 18 першої половини 19 століття спричинили вини?

Які історичні події другої половини 18 першої половини 19 століття спричинили вини??нення українського питання
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маніфест Миколи 2                                                                                           .................................................................