Іменна частина присудка виражена дієприкметником у реченні:1) Ніч була морозна, і чорна земля під ногами лунко дзвеніла2)А небо чисте, і темне, і запашне, немов з фіалок3) Повітря було насичене вологою, терпкими запахами оживаю...
Іменна частина присудка виражена дієприкметником у реченні:
1) Ніч була морозна, і чорна земля під ногами лунко дзвеніла
2)А небо чисте, і темне, і запашне, немов з фіалок
3) Повітря було насичене вологою, терпкими запахами оживаючого коріння і молодого листя
4) Стомилися хлопці, присіли спочивати
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Насичене - дієприкметник