Із двох ділянок зібрали капусту в декілька однакових корзин, причому з першої ділянки зібрали на 5 корзин і на 60 кг капусти ти більше, ніж з другої. Скільки кілограмів капусти було в одній корзині?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Если разница между количества корзин равна 60 кг, а разница самих корзин 5 шт, то 60/5=12 кг в одной корзине