ІЗ ДВОХ МІСТ ОДНОЧАСНО НАЗУСТРІЧ ОДИН ОДНОМУ ВИЇХАЛИ АВТОБУС І ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ.ШВИДКІСТЬ АВТОБУСА 70 КМ\ГОД,А ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ - НА 15 КМ\ГОД БІЛЬША.ЧЕРЕЗ 2 ГОДИНИ ВОНИ ЗУСТРІЛИСЯ.ЯКА ВІДСТАНЬ МІЖ МІСТАМИ? ДОПОМОЖІТЬ БУ...

ІЗ ДВОХ МІСТ ОДНОЧАСНО НАЗУСТРІЧ ОДИН ОДНОМУ ВИЇХАЛИ АВТОБУС І ЛЕГКОВИЙ АВТОМОБІЛЬ.ШВИДКІСТЬ АВТОБУСА 70 КМ\ГОД,А ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ - НА 15 КМ\ГОД БІЛЬША.ЧЕРЕЗ 2 ГОДИНИ ВОНИ ЗУСТРІЛИСЯ.ЯКА ВІДСТАНЬ МІЖ МІСТАМИ? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!
Гость
1) 70+15= 85 км/год; 2)70*2=140 (км)-проехал автобус 3)85*2=170 км-проехала машина; 4) 140+170= 310 (км)-расстояние между городами