Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі.швидкість одного з них дорівнює 60км/год,що становить 12/13 швидкості другого.черезскільки годин після початку руху вони зустрінуться,якщо відстань між містами...

Із двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два автомобілі.швидкість одного з них дорівнює 60км/год,що становить 12/13 швидкості другого.черезскільки годин після початку руху вони зустрінуться,якщо відстань між містами дорівнює 375 км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.60:12=5-1/13 від 60; 2.5×13=65-швидкость другого; 3.60+65=125-швидкость обох; 4.375:125=3(год.) Відповідь:вони зустрінуться через 3 години.