Из двох мист , видстань миж якими 33км, одночасно назустрич один одному вийшли два мандривники и зустрилися через 3 години. Швидкисть одного з них була 6км/год.Якою була швидкисть другого?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6*3=18 км прошел 1                                                                                          33-18=15 км до встречи прошел 2                                                                     15:3=5км/час скорость 2....