Із двох міст, відстань між якими 450км, назустріч один одному одночасно виїхали два автомобілі і зустрілися через 5 годин. З якою швидкістю рухався другий автомобіль, якщо швидкість першого була 40 км год

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5*40=200 км за 5 часов проехал 1 автомобиль                                                         450-200=250 км за 5 часов проехал 2 автомобиль                                                   250:5=50 км/час скорость 2 автомобиля