Із художньої літератури виписати 6 речень із складними словами що пишуться разом і через дефис. ОЧЕНЬ НАДО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. І соняшник злотоголовий лице за сонцем поверта (В. Со­ сюра). 2. Пили водицю чисту, березу густолисту (А. Малишко). 3. Три верби зеленокосі повставали понад ставом (П . Осадчук). 5. Вогка берез нева ніч неохоче підіймає і збиває набакир червону гостро- верху шапку вогню (М . Стельмах). 6. У сіро-блакитних ті­ лах яблунь уже говорила весна, не голосно, але говорила ( М. Вінграновський ).