Із Києва до Миколаєва виїхав Опель і одночасно на зустріч з Миколаєва виїхала Таврія .Опель їхав зі швидкістю 105км/год, а Таврія із швидкістю 75км/год. Через 5 год вони зустрілися. Яка відстань між Києвом та Миколаєвом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
105 * 5 =  525 км проехал Опель 75 * 5 =  375 км проехала Таврия 525 +375 =  900 км відстань  Києвом та Миколаєвом