Із запропонованих варіантів відповідей оберіть один правильний 1. Визначте, яка особа на території України має неповну цивільну дієздатність:  А) 12-річний школяр    Б) 17-річна донька, яка виховує власну доньку     В) 16-річни...

Із запропонованих варіантів відповідей оберіть один правильний 1. Визначте, яка особа на території України має неповну цивільну дієздатність:  А) 12-річний школяр    Б) 17-річна донька, яка виховує власну доньку     В) 16-річний студент педагогічного коледжу     Г) 30-річний громадянин Польщі, який постійно проживає у Львові та працює в місцевій газеті
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильна відповідь- В