Как читается Basketball is very beatiful game full of emtions and pure energy. Good basketball player need to be a tall and fit, and maybe

Как читается Basketball is very beatiful game full of emtions and pure energy. Good basketball player need to be a tall and fit, and maybeblack, because white man can't jump :3 I guess that everyone must try play oк watch basketball, i sure you gonna love it.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Баскетбол ис вэри бьютифул  гейм фул оф эмченс энд пьар энэрджи .Гуд баскетюол плэйар нид ту би э тэл энд фит энд май би блэк бикос