Как читается этот текст по русски не перевод: Having been a fan of detective and courtroom dramas on TV, l was keen to learn more and had an ambition to become a lawyer. After my GCSEs, l didn't know whicn way to turn but l sup...

Как читается этот текст по русски не перевод: Having been a fan of detective and courtroom dramas on TV, l was keen to learn more and had an ambition to become a lawyer. After my GCSEs, l didn't know whicn way to turn but l suppose l really wanted to find out if l was suited to this profession
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гьейвинг бин э фан ой детектив энд коуртрум дреймс он Тиви,ай ваз кин тю леарн мор энд гьад эн амбишон тю бикам э лавйер.Афтер май Жиасиз ,ай дидонт нов виз вай тю тарн бат ай супоз ай риаллу вантд тю файнд аут иф ай ваз сайтид тю зис профешон.