Как читается на англисском 1. what's your name? 2 how old are you? 3 what colour are your eyes? 4 where do you live? 5 What are you wearing 6 what's your favorite colour 7 can you svim 8 what day is it today jeans and a sweate...

Как читается на англисском 1. what's your name? 2 how old are you? 3 what colour are your eyes? 4 where do you live? 5 What are you wearing 6 what's your favorite colour 7 can you svim 8 what day is it today jeans and a sweater it's wednesday it's yellov they're brown l'm ten no, l can't mariya in london
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вот им ё нэйм хау олд а ю ват колор а ю иес вэа ду ю лив ват а ю виринг вот им ю фэйворит калор кен ю свим 8) ват дэй им от тудэй ждинс энд а свэте от им вэнсдэй от им елоу вэре броун ай км тэн ноу ай кант мария он лондон