Как читаются предложения на английском языке. I always do tasks in class. I sometimes play computer games after class. I usually play before class.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(aɪ) (ˈɔlˌweɪz) (dʊ) (tæsks) (ɪn) (klæs). (aɪ) (səmˈtaɪmz) (pleɪ) (kəmˈpjutər) (geɪmz) (ˈæftər) (klæs). (aɪ) (ˈjuʒəwəli) (pleɪ) (bɪˈfɔr) (klæs). (ай) (ˈолˌуэйз) (ду) (тэскс) (ин) (клэс). (ай) (сэмˈтаймз) (плей) (кэмˈпьютэр) (геймз) (ˈэфтэр) (клэс). (ай) (ˈюжэуэли) (плей) (биˈфор) (клэс).
Гость
ай олвейс ду таскс ин клас. ай самтаймс плей компьюте геймя афте клас. ай южуали плей бифо клас :D