Как правильно читается напишите пожалуйста!! заранее спасибо Dear Misha, Hi, Vova here. How's life in England? I need your advice. When I find new words in a text, I always look them up in a dictionary, but next day i can't re...

Как правильно читается напишите пожалуйста!! заранее спасибо Dear Misha, Hi, Vova here. How's life in England? I need your advice. When I find new words in a text, I always look them up in a dictionary, but next day i can't remember them. What should I do? All the best, Vova Hi, Misha, It's Den. I hope you are OK. Can you give me some advice? When I spoke English to native speakers (носители языка), they couldn't understand me. What am ! doing wrong? Looking forward to your answer, Den
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Диар Миша, хай Вова хиэ. Хауз лайф ин Ингланд? Ай нид ёр эдвайс. Уэн ай файнд нью вордс ин э текст, ай олуэйс лук зем ап ин э дикшинари,бат нэкст дэй ай кант рэмэмбэр зэм. Уат шуд ай ду? Олл зе бэст, Вова.