КАК ПРОЧИТАТЬ ПО АНГЛИЙСКИ РУССКИМИ БУКВАМИ My name is Tom Iam elght. I go to school I can read and wrlt

КАК ПРОЧИТАТЬ ПО АНГЛИЙСКИ РУССКИМИ БУКВАМИ My name is Tom Iam elght. I go to school I can read and wrlte and coucnt.
Гость
Май нэйм из Том. Ай эм эйт. Ай гоу ту скул. Ай кэн рид энд райт энд каунт.