Какие речення можно скласти зі словосполучень Блищало іскорками,бігли прудко,збу

Какие речення можно скласти зі словосполучень Блищало іскорками,бігли прудко,збудував греблю,написав лист,розмовляли тихо,замело снігом,пошкандибав у під*їзд,забив цвях,скажи мені,схилила голову Прошу дайте ответ дадите с всеми дам 50 баллов дадите с 3 ну как по домашке дам правильно 30
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ліс був засніжений, і здавалося, що все навкруги блищало іскорками. Сніг почав танути, і по вулиці бігли прудко струмки. Петро збудував греблю біля села. Василько написав довгоочікуваний лист матусі. Діти розмовляли тихо, аби не розбудити бабусю. Все : будинки, дерева замело снігом. Іван Петрович повільно шкандибав у під'їзд. Дід Іван міцно забив цвях у стелю. "Скажи мені правду!" - благала мати сина. Мишко схилив голову додолу, бо сумні думки не покидали його.