Какое это предложение за будовою если можете сделайте синтаксичний розбір Замовкає в низах біля річки здивований одуд і ховається, де густі зарості Простите за ошибки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ОДУД, ЗАРОСТІ - підмети. ЗАМОВКАЄ, ХОВАЄТЬСЯ - присудки. В НИЗАХ, БІЛЯ РІЧКИ - обставини. ЗДИВОВАНИЙ, ГУСТІ - означення. Це речення складне, сполучникове, складнопідрядне з підрядним місця. перше речення (просте, двоскладне, повне, поширене, ускладнене однорідними присудками ЗАМОВКАЄ  і ХОВАЄТЬСЯ). друге речення (просте, односкладне, називне, повне, поширене, неускладнене.