Какой это язык(не датский и не норвежский)? Vi begynner med det som skal bli skjorten :) Jeg har brukt beige kartong. str; 10*29 cm. Lag brettekant på 13 cm. Brett i to,og lag brettekant 1,5 cm fra toppen (den som er lengst) **...

Какой это язык(не датский и не норвежский)? Vi begynner med det som skal bli skjorten :) Jeg har brukt beige kartong. str; 10*29 cm. Lag brettekant på 13 cm. Brett i to,og lag brettekant 1,5 cm fra toppen (den som er lengst) ************** Lets begin with the shirt :) I have used a beige cardstock. Size; 10*29 cm. Make a fold at 13 cm. Fold it in two,and make a fold at 1,5 on the top (the longest part) Klipp inn på hver side ca 3,5 cm. Og ca 0,5 cm ned,så du får ett hakk. *********** Cut in on both sides ca 3,5 cm. And about 0,5 cm down,to form a notch(?spelling...?)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это Норвежский язык)
Гость
увы первый норвежский текст, второй английский))