Казак тили 5 сынып 330 жаттыгу пж айта койындаршы Егинбай, Жанболат , Жанпейыс, Корикбай, Жакыпбек, Азатгул, Батырбек, Гулжазира, белбеу,колгап, Карткожак Айтылуы мен жазылуы бирдей ме?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
бірдей емес, мысалы Жанболат-Жанполат, Жақыпбек-Жақыппек, Жанпейіс-Жампейіс, Көрікбай-Көрігбай деп айтылуы мүмкін..