Характеристика Герасима Калитки с сто тысяч. По планучерты характера- цитата.

Характеристика Герасима Калитки с сто тысяч. По плану черты характера- цитата.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Всепоглинаюча пристрасть, жадність - "Коли б хоч скоріше, а то жує, прямо душу з тебе вимотує: хліб з'їдаєі час гаїть" Засліплений жадобою багатства -"Їдеш день - чия земля? Калитчина! Їдеш два - чия земля?Калитчина! Їдеш три - чия земля?Калитчина!..Диханіє спирає..." -,"Тільки прийдеться платить, то я тебе живого облуплю" Заздрість - "Ой Пузирі! Глядіть, щоб не полопалися, а замість вас Калитку розіпре грошового"