Характеристика отношений между Климом и его родителями с бабушкой? Украинская литература, автор Леся Воронина, "ТТБ або засіб від переляку №9"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Клим дуже любив своїх батьків, а ще дужче - бабусю. Він поважав своїх рідних та намагався їм допомагати. Хлопець ніколи не покидав у біді бабусю Соломію та своїх батьків, але був розсудливим, про що говорить його поведінка, коли Соломію схопили синьморди і він міг допомогти тільки виконавши всі інструкції бабусі. А ще, він дуже сильно ризикував собою, але не побоявся летіти в часольоті та приймати участь в інших небезпечних пригодах щоб врятувати людство та насамперед свою сім'ю.