Хімічна обробка їжі це? Аналіз світлових подразнень відбувається в частині кори великих півкуль? Де? Зона смакового аналізатора знаходиться в корі великих півкуль головного мозку в якій області?
Хімічна обробка їжі це?
Аналіз світлових подразнень відбувається в частині кори великих півкуль? Де?
Зона смакового аналізатора знаходиться в корі великих півкуль головного мозку в якій області?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Хімічна обробка їжі відбувається за допомогою біологічних каталізаторів- ферментів.Вони розщеплють складні органічні сполуки до неорганічних . При цьому виділяється енергія .Продукти розщеплення потрапляють до крові й розносяться по всіх клітин організму.
Зараз додам